גישת העץ – לניהול ואיזון מתח נפשי, שחרור והתפתחות אישית


אימון אישי הוא כלי מעולה ליצירת התקדמות בכיוון רצוי כלשהו, אם זה בחיים או בעסקים. מדוע? מפני שהוא מגדיר יעדים בצורה יעילה, יוצר סדר בבלאגן, מניב תובנות, ומחבר את המתאמן לעוצמתו הפנימית. חשבו לרגע: מה יקרה אם נשלב באימון שיטות ממוקדות לנטרול המכשולים הרגשיים והמחשבתיים שבדרך לצמיחה? - זו בדיוק גישת העץ שפיתחתי.


השורשים

העץ שואב את הכוח והיציבות שלו מהשורשים. השורשים הם מערכת היחסים בין המאמן למתאמן, ולפני הכל עליה להיות מאפשרת ונעימה. האחריות שלי היא לייצר עבורך מרחב בטוח, מבין, מכיל, ונקי משיפוטיות. האחריות שלך היא במוכנות להיפתח, לעצור, להתבונן פנימה ולשים את התהליך גבוה בסדר החשיבות שלך.

הגזע

השלב הראשון בכל תהליך הוא שלב הבירור ויצירת הסדר. להבין כיצד העולם נראה דרך עינייך ולאפשר לך תובנות ושינוי מתוך התבוננות מבחוץ. הכלי שיאפשר זאת הוא אימון אישי ולכן מהווה את הגזע האיתן של התהליך. לאחר הגדרת היעדים, יותר ויותר יתבהר לך מה מנהל, חוסם או מקדם אותך ויתגלו עבורך אפשרויות בחירה ופעולות חדשות ויעילות.

הענפים

לאורך גזע האימון, במוקדם או במאוחר נגיע לצמתים הדורשים שחרור וניקוי בחייך. משם יצמחו הענפים, שמייצגים שיטות משלימות כגון טכניקות לשחרור מעומס רגשי ומטראומות המנהלות אותך, חרדות ופחדים המגבילים את צעדיך, או מסקנות המעכבות את ההזדמנויות שהעולם מציע לך.

הפירות

השילוב של מערכת יחסים נכונה, טיפול ממוקד בנושאים רגשיים ושילובם בתהליך של צמיחה אישית מניב את פרותיו של העץ: הרגשה טובה, צמיחה אישית, הגברת הרוגע והביטחון העצמי, שחרור מעצורים,פחדים, עצבות וחרדות, הגברת היעילות בעבודה ובחיים, הכרות טובה יותר עם עצמך ובנוסף, רכישת מיומנויות להתמודדות עצמית עם מצבים עתידיים.

>> חזרו לעמוד "כלי עבודה"