לקוחות מספרים

לפניכם רשימת המלצות של מטופלים שלי...
מה שעבד עם עמית בצורה עוצמתית, הייתה היכולת שלי להיפתח אליו בשלב מוקדם ביותר באימון. עמית היה כל כך ממוקד וחד ועם זאת בעל יכולת הכלה וחמלה כלפי... לימים יכולתי בעקבות האימון, להיפטר מדפוס התנהגות שחנק אותי שנים רבות.
להמשך קריאה
עזרת לי לא להתעצל, ולחשוב. להתבסס על החכמה שלי, להביט פנימה ולהוציא מעצמי, את הפתרונות לעצמי...את המטרה שכן הגדרתי - לחזור ולהיות מחובר ונאמן לעצמי, עזרת לי להשיג מהר מאוד... מאז התהליך אני בוחר להתמודד עם כל "בעיה" שנקלעת לדרכי ותהליך קבלת ההחלטות שלי הפך לקל ומהיר יותר.
להמשך קריאה
תהליך האימון שעברתי בחודשים האחרונים היה מאוד משמעותי לכיוון ולקידום שלי. בהתחלה לא ידעתי מה אני רוצה מהתהליך וככל ששוחחנו יותר כך התגשמה ההכרה והמחשבה לגבי דברים רבים. בניית המפה, הכרת הDNA וההסתכלות על העבר יצרו בסיס רגשי ומעשי להתמודדות עם בעיות ביום יום
להמשך קריאה
אני מאמין שכל אדם צריך לזמן לו תהליך כזה, ולו רק על מנת להבין, בשאלות פשוטות וכנות, היכן הוא נמצא בחייו... הייתי קצת סקפטי, הגעתי לפגישת ההיכרות ממקום פתוח, אך קצת over loaded. ומשם, כשהתחלתי להכיר אותך, הבנתי שגם הפעם, זימנתי לעצמי דבר מופלא.
להמשך קריאה
אנשים רבים בוחרים רק לצפות על הדרך, לנסוע בה בג'יפ, לעשות מתיחות לקראת ההליכה או אפילו להתעלם ממנה לחלוטין. אימון מאפשר לך להתחיל וללכת כבר....אני רק יודעת שהרבה יותר טוב לי בחיים ושאני מאושרת על הדרך שכבר עברתי.
להמשך קריאה
אימון בשבילי הוא שיפור עצמי, צעד בהגשמה עצמית, דרך פעולה לעתיד נכון יותר, עתיד בו אני באמת אחראי לעצמי ויכול להשיג מה שאני רוצה...אחרי כל אימון אני יוצא מפוקס ופשוט שמח
להמשך קריאה
לאימון משמעות עצומה בחיי. האימון נתן לי הזדמנות נוספת לחזור לעצמי, להיות מי שאני. עברתי תקופה לא קלה בחיי שהשפיעה עליי רבות והאימון היה בעצם הדרך שלי להחזיר את עצמי למסלול בו אני רוצה להיות.
להמשך קריאה
Regarding my career, the change is apparent… I see myself confident, professional and content.... I am ready for this positive development in the next chapter of my vocation…. I have also begun to open the door for a relationship, a partner and love
להמשך קריאה
אני זוכרת שכבר באותה שיחת פתיחה הבנתי שמשהו מאוד גדול מתחיל בחיים שלי. יצאתי מהשיחה עם איזושהי אופטימיות שהייתה מאוד חדשה לי. אני חושבת שנקודת המפנה הראשונה שלי קרתה אחרי שכתבתי את מפת האימון
להמשך קריאה
מנצל את ההזדמנות להודות לעמית בן דוד, מאמן ומטפל בלתי רגיל אשר אימן, וליווה אותי במשך למעלה משנה וחצי, להצלחות מקצועיות וטיפל בי בשיטת EFT ו TAT בזמנים אישיים קשים.
להמשך קריאה