איך לפתח מוטיבציה לקראת היום

בוקר טוב.
אני רוצה להזכיר לכם שאתם בוחרים איך לפגוש את היום הזה.
שאתם בוחרים איך להרגיש היום.
אתם בוחרים כמה אתם רוצים לקחת מהאנרגיות השליליות של אנשים סביבכם ולהכניס פנימה או כמה אתם נשארים מעוגנים בבחירה שלכם לחיות את היום הזה דרך תדר חיובי, דרך אנרגיה טובה.
אני רוצה לעודד אתכם כבר עכשיו לבחור לפגוש את היום הזה דרך קלילות, שמחה, הנאה, ביטחון עצמי, מתוך מקום של להאמין בעצמכם, מתוך מקום שמבין שאין אף אחד מבחוץ שיכול לשלוח יד פנימה ולשנות את איך שאתם מרגישים מבלי שאתם נותנים לו את ההסכמה שלכם.

אני רוצה לעודד אתכם לבחור את המילים שאתם משתמשים בהן, בינכם לבין עצמכם בתוך הראש והחוצה. המילים מייצרות את העולם שלכם, מייצרות את איך אתם מרגישים. שימו לב אם המילים שלכם מייצרות תדר חיובי או שלילי. אם אתם משתמשים במילים כמו "אוף, אין לי כוח כבר" או "נמאס לי כבר" כל המילים שמורידות את התדר. כל דבר כזה מגיע למוח הימני שלכם ומגיע לתת-מודע שלכם ומוריד אתכם מהמקום שבו אתם יכולים להישאר במשך כל היום. תבחרו כבר עכשיו להיות יותר בטוחים בעצמכם, יותר סומכים על העולם, יותר שלווים, יותר חומלים, יותר קלילים, יותר ויותר רגועים.
אתם יכולים לעשות את זה. פשוט לבחור בזה עכשיו. לדמיין איך זה נראה במציאות. איך אתם עוברים את היום הזה מתוך מקום שאתם נמצאים בדיוק כמו שאתם רוצים להיות, האדם שאתם רוצים להיות. רק לבחור את זה. אנחנו שוכחים לבחור את זה אבל זו הבחירה שלכם. אתם יכולים לעשות את זה. הפוטנציאל שלכם מחכה לכם. אך אחד לא יתנגד לזה.
זה לא משנה כמה אנשים אחרים ממורמרים על עצמם או על העולם. ולא משנה כמה כותרות נוראיות אתם קוראים בעיתונים. זה שאתם תהיו יותר עצובים לא ישנה שום דבר. זה שתהיו יותר נמוכים ותקטינו את עצמכם לא ישנה שום דבר. זה רק יקטין גם את הסביבה שלכם. אנשים נדבקים בהוויה של אחרים. תדביקו את הסביבה שלכם בהוויה של גדולה, של עוצמה, של התרחבות, של השראה, של הרגעה. זה הכוח שלכם. תבחרו בו עכשיו. תבחרו בו למשך היום הזה. אף אחד לא יכול לבחור בזה במקומכם.
אז אני מאחל לכם את היום הכי טוב, הכי נפלא שהיה לכם אי פעם בחיים.
ביי.