אירית, 49, ניהול מתח נפשי בעבודה ונאמנות עצמית

אותי דווקא הביא לאימון סקרנות. במסגרת לימודי הרוח שלי פגשתי מאמנים רבים ואף העברתי לחלק מהם הדרכות ורציתי לדעת ולחוות מהו אימון אונטולוגי. את אחת ההדרכות העברתי עם עמית, אשר התגלה לי, תוך כדי העבודה וההנחיה יחדיו כאדם מקסים, שופע חכמה ואהבה.

כשהסתיימה הנחיית הקבוצה ביקשתי ממנו לאמן אותי.

היה זה עבורי תהליך מרתק שנמשך כמה חודשים, אשר היה ממוקד בצורה מדויקת בנושאים אשר עלו תוך כדי האימון. הגעתי לאימון עם עמית לאחר שנים של טיפולים פסיכולוגיים, בעצם בכולל, הייתי 15 שנים בטיפולים לא רצופים. מה שעבד עם עמית בצורה עוצמתית, הייתה היכולת שלי להיפתח אליו בשלב מוקדם ביותר באימון. עמית היה כל כך ממוקד וחד ועם זאת בעל יכולת הכלה וחמלה כלפי. הדיוק והרכות בעבודה עם עמית הוליכו אותי למקומות שלא כל כך אהבתי להיפגש ולדון בהם, כמו למשל חוסר האותנטיות במעשי כלפי הזולת. עמית הוליך אותי באופן מיוחד, ברכות, ללא שיפוטיות ותוך הכוונה אינטליגנטית ורגישות, לסיבות מעשי. מה שאהבתי בעבודה עם עמית, זה שלא נשארנו ברמת הסיבות, כי גם ניתנה לי על ידו דרך פעולה למיגור דפוס התנהגותי שהביא לי בהמשך הרבה נחת.

עמית, כמו לקח אותי ביד והוביל אותי באומץ לב ואהבה להתבונן פנימה ולגלות את האהבה שבי. לימים יכולתי בעקבות האימון, להיפטר מדפוס התנהגות שחנק אותי שנים רבות.

רוצה לגלות אם מתאים לך להתאמן איתי?