דורית, 28, שיפור קבלת החלטות, ניהול רגשי וזוגיות

"ואוו! אני לא חושבת שאי פעם נכנס משהו לחיים שלי בזמן כל כך קצר ויצר בחיי כל כך הרבה משמעות.

בכל חוויה שמתרחשת כרגע בחיי אני מוצאת איך האימון נתן לה משמעות אחרת. כשאני עושה משהו שנחשב בעיניי חזרה אחורה, אני ישר מנהלת עם עצמי שיחה ומחזירה את עצמי למסלול.

אני זוכרת שכבר באותה שיחת פתיחה הבנתי שמשהו מאוד גדול מתחיל בחיים שלי. יצאתי מהשיחה עם איזושהי אופטימיות שהייתה מאוד חדשה לי. אני חושבת שנקודת המפנה הראשונה שלי קרתה אחרי שכתבתי את מפת האימון. פתאום, לחקור את עצמי ברמה הכי גבוהה שיש. לראות שיש לי חלומות, ערכים ודברים שאני חזקה בהם. באותו היום כשסיימתי לכתוב את המפה- התחילו לקרות השינויים הראשונים. בהתחלה עוד התייחסתי אליהם כצירופי מקרים, עד שהבנתי את כוחה של התודעה.

אני מרגישה שהחיים שלי מתחלקים לשניים. לפני האימון ועכשיו (ואני מתה מסקרנות לדעת מה תהיה התוצאה הסופית). התחלתי לחקור את עצמי, להבין כמה כוח יש לי בידיים ושהמפתח לשנות את החיים שלי נמצא אצלי. הפתרונות כולם אצלי, פשוט צריך לדעת להשתמש בהם. להכיר אותם. כל שיחה שלנו גילתה לי עוד משהו על עצמי.

מאז תחילת האימון:

מצאתי עבודה שאני נהנית בה, מצליחה להרוויח קצת כסף ומקבלת הרבה אהבה מאלו שעובדים איתי.

למדתי לקבל החלטות נכונות בשבילי- הפסקתי קשר עם בחור שלא מצאתי ככזה שיתרום לי משהו. החלטתי לשנות את המסלול הלימודי שלי. והכי גדול מבחינתי- התחלתי לקבל החלטות לפי מה שהבטן שלי אומרת ולא לפי מה שכולם עושים או כולם אומרים.

נרגעתי, הפכתי להיות בן אדם יותר רגוע. פחות לחוץ ממה שיקרה ויותר מסופק ממה שקורה עכשיו.

למדתי להתמודד עם הרגשות והמחשבות שלי. מבן אדם נורא רגשני, למדתי לשמור אצלי את הרגשות שעושות לי טוב, ולהימנע מאלו שלא. למדתי שאסור להילחם בשום דבר בחיים אלא לקבל אותו באהבה. ברגע שמקבלים דברים באהבה הם יודעים מתי להישאר וגם מתי הזמן שלהם ללכת.
למדתי להיות מאושרת. זה עוד נמצא בתהליך אבל אני כבר מסוגלת לענות בכל הכנות ש"הכל מצוין" כששואלים אותי מה שלומי…

אני חושבת שהדבר הכי חזק אצלך זה האופן בו אתה מקשיב לי וקולט ממני דברים שאני בכלל לא שמה לב אליהם. האופן בו אתה יודע מתי להוקיר אותי ומתי לשאול אותי את השאלות הקשות יותר". (ד. תל אביב)

רוצה לגלות אם מתאים לך להתאמן איתי?