יורם, 49, איזון מתח וחרדות בתחום העסקי והאישי

מנצל את ההזדמנות להודות לעמית בן דוד, מאמן ומטפל בלתי רגיל אשר אימן, וליווה אותי במשך למעלה משנה וחצי, להצלחות מקצועיות וטיפל בי בשיטת EFT ו TAT בזמנים אישיים קשים.

הבחירה בעמית: אני חסיד גדול של אימון ומאמן בהכשרתי. באופיי אני ביקורתי ובררן לא קטן ובדרך לבחירת מאמן עברתי דרך כמה מועמדים. חיפשתי מאמן שבנוסף לכישורי אימון בלתי רגילים, יהיה רגיש ובקיא בצרכים המיוחדים שלי כמתרגל שצועד בדרך רוחנית. לעמית יש את כל אלה וגם לב גדול ונוכחות היוצרת מרחב אימון בלתי רגיל. בנוסף, עמית הוא גם תלמיד ומורה מתקדם בדרך הרוחנית.

פגישת אימון מכינה: אחד הכלים החזקים והיעילים שנהניתי מהם במהלך האימון היה "הקליר ווי" שהינו פגישת אימון מכינה לקראת אירוע/פגישה חשובים. נעזרתי בכלי זה במספר מקרים והשגתי תוצאות בלתי רגילות. בעזרת אימון בקליר ווי השתחררתי מפחד משתק שהיה לי ביחס לפעולות שיווק ומכירה. נזקקתי לכך לאחר שהתחייבתי לשווק ולמכור הרצאות בנושא שיווק ולאחר שבמשך שלושה שבועות לא יכולתי להרים את שפופרת הטלפון לביצוע שיחות מכירה כתוצאה מתחושת שיתוק ומעצורים. לאחר פגישת עבודה אחת בנושא, השתחררתי ויצאתי להצלחה גדולה שאפשרה לי לשווק ולמכור בהצלחה 6 הרצאות בקלות ובהנאה.

באופן דומה ובמקרים נוספים, לאחר עבודה של פגישה אחת עם עמית, ניהלתי בהצלחה מפגש טעון לפירוק שותפות עסקית, חיזקתי את הקשר הזוגי שלי בזמן משבר, ניהלתי בהצלחה פגישה עסקית חשובה ו"מפחידה" ועוד.

הקשבה: אני רגיש וביקורתי כלפי חוסר הקשבה והתנסיתי באימון אצל מספר מאמנים, חלקם בכירים. לעמית יכולת הקשבה בלתי רגילה ויכולת שיקוף, תוך תמצות, ראויה לציון שעולה על כל מה שהתנסיתי בעבר.

יצירת בהירות ומיקוד מתרחשים באופן טבעי במרחב של עמית. הייתי מגיע לפגישה מבולבל ומעורפל ומגיע לבהירות בקלות בתוך 20 הדקות הראשונות של המפגש.

טיפול: לאחר למעלה משנת אימון עברתי משבר אישי קשה שהיה מלווה ברגשות כבדים של מתח וחרדה. עמית טיפל בי בהצלחה רבה, למרות פקפוק וחוסר ביטחון שהיו לי כלפי השיטה
ואף צייד אותי בכלים לטיפול עצמי בשיטת EFT. לאחר מספר מפגשים חל שיפור ניכר במצבי ובהרגשתי. במהלך העבודה, נהניתי משילוב היכולות של "מאמן מטפל" אשר יצר עבורי ערך מוסף.

לסיכום: ממליץ בכל לבי.

באהבה והערכה רבה,
י. תל אביב

רוצה לגלות אם מתאים לך להתאמן איתי?