אודות

הסיפור שלי

שמי עמית בן דוד ואני מאמין שכל אדם יכול ליצור שינוי בעצמו ובעולמו, מעבר למה שיכול לדמיין כרגע, אם הוא פתוח לשינוי וניתנים לו הכלים הנכונים. אני מאמין שניתן לשפר את אופן ההתמודדות עם רגשות ולחצים, לשפר את איכות החיים מבפנים, להגיב אחרת לנסיבות ואנשים, להיות בריא יותר פיזית ונפשית ולהפיק תוצאות יוצאות דופן.

אני מאמין שכשטוב לך, השפעתך הטובה, כמו אבן שנזרקת לאגם, מתפשטת למעגל הקרוב אליך ומשם הלאה. לכן אני רואה חשיבות גדולה בלאפשר לכמה שיותר אנשים להשקיע בהתפתחות האישית שלהם, וללמוד כלים פשוטים ונגישים לאיזון רגשי.

עמית בן דוד

המסע שלי

נולדתי וגדלתי בחיפה. לאחר תואר ראשון ובדרך לעבוד בעולם הפרסום, עלתה בתוכי תחושה חזקה של חוסר משמעות. הרגשתי שאני מתנהל כחלק מהעדר באיזה מרוץ מטורף. עלו בי שאלות על מהות החיים ודחף להשתחרר מהציפיות של כולם ובעיקר מהציפיות שלי מעצמי.

בחרתי לעבור תהליך של אימון לראשונה בחיי. רציתי לעשות סדר בראש, להבין את עצמי ולבחור מחדש. הגעתי לאימון מעט סקפטי אך בשל לשינוי, ועברתי תהליך ששינה את חיי. האימון סייע לי לשנות את ההתייחסות שלי לאנשים, למצבים ולעצמי. כך למשל התחלתי ללמוד מטעויות במקום להתייסר עליהן, שמתי לב שרמת הכעס שלי יורדת ושאני מתייחס פחות בדרמטיות למחשבות שעוברות בראשי. התחושה הייתה כאילו ירדה אבן ענקית מכתפיי.

מאותו רגע הבנתי שחיים עשירים ומשמעותיים עבורי הם למצוא את הסגנון שלי ולאפשר לאחרים את מה שהתאפשר עבורי. לצורך כך, השקעתי את כל כולי להתפתחות בתחום הצמיחה האישית והאיזון הרגשי. במהלך הדרך, שילבתי כחלק מתהליך האימון עבור לקוחותיי שיטות המתמקדות באיזון רגשי ונטרול מתחים. שילוב זה מסייע לשינוי עמוק בזמן קצר יחסית, בתהליך המותאם לכל אחד באופן אישי.

הכשרה

  • מנחה בשיטת NLP, האיגוד הישראלי לקואצ'ינג
  • מטפל קוגניטיבי התנהגותי בעצימות נמוכה LI-CBT, המכללה האקדמית בוינגייט
  • מנחה בשיטת החופש הרגשי AAMET International – EFT
  • מאמן אונטולוגי מוסמך – ביה"ס למצוינות באימון: Emotion
  • הנחיית פסיכותרפיה בודהיסטית – יונתן הריסון, המרכז הישראלי לרפואת גוף נפש.
  • הנחיית סדנאות לניהול החיים והעסקים על פי חוק הסיבה והתוצאה (קרמה).
  • מנחה סדנאות קוגניטיביות התנהגותיות.
  • תואר בתקשורת וניהול – המכללה למנהל בת"א.
 
 
אחד האתגרים הגדולים בחיי היו להתמודד עם טינטון (פגיעה במערכת השמע שיוצרת רעשים באוזניים) וכך, מתוך הניסיון האישי והמקצועי שצברתי במסע שלי, ליוויתי מאות סובלים אחרים מטינטון מנקודת המצוקה לנקודת הקלה והסתגלות, רוגע, שינה טובה וחזרה לאיכות החיים, הריכוז והתפקוד, במסגרת עבודתי כמאמן בגישת CBT במכון לפסיכותרפיה ובמסגרת פרטית.
 
 

תעודות הכשרה

הרשמו עכשיו לשיחת ייעוץ ללא תשלום!
עמית בן דוד

דילוג לתוכן