ליקוטי הוקרות, שיתופים והמלצות

מכאלו שבחרו לעבור למושב הנהג של חייהם בעשור האחרון

"ואוו! אני לא חושבת שאי פעם נכנס משהו לחיים שלי בזמן כל כך קצר ויצר בחיי כל כך הרבה משמעות.

בכל חוויה שמתרחשת כרגע בחיי אני מוצאת איך האימון נתן לה משמעות אחרת. כשאני עושה משהו שנחשב בעיניי חזרה אחורה, אני ישר מנהלת עם עצמי שיחה ומחזירה את עצמי למסלול.

אני זוכרת שכבר באותה שיחת פתיחה הבנתי שמשהו מאוד גדול מתחיל בחיים שלי. יצאתי מהשיחה עם איזושהי אופטימיות שהייתה מאוד חדשה לי. אני חושבת שנקודת המפנה הראשונה שלי קרתה אחרי שכתבתי את מפת האימון. פתאום, לחקור את עצמי ברמה הכי גבוהה שיש. לראות שיש לי חלומות, ערכים ודברים שאני חזקה בהם. באותו היום כשסיימתי לכתוב את המפה- התחילו לקרות השינויים הראשונים. בהתחלה עוד התייחסתי אליהם כצירופי מקרים, עד שהבנתי את כוחה של התודעה.

אני מרגישה שהחיים שלי מתחלקים לשניים. לפני האימון ועכשיו (ואני מתה מסקרנות לדעת מה תהיה התוצאה הסופית). התחלתי לחקור את עצמי, להבין כמה כוח יש לי בידיים ושהמפתח לשנות את החיים שלי נמצא אצלי. הפתרונות כולם אצלי, פשוט צריך לדעת להשתמש בהם. להכיר אותם. כל שיחה שלנו גילתה לי עוד משהו על עצמי.

מאז תחילת האימון:

מצאתי עבודה שאני נהנית בה, מצליחה להרוויח קצת כסף ומקבלת הרבה אהבה מאלו שעובדים איתי.

למדתי לקבל החלטות נכונות בשבילי- הפסקתי קשר עם בחור שלא מצאתי ככזה שיתרום לי משהו. החלטתי לשנות את המסלול הלימודי שלי. והכי גדול מבחינתי- התחלתי לקבל החלטות לפי מה שהבטן שלי אומרת ולא לפי מה שכולם עושים או כולם אומרים.

נרגעתי, הפכתי להיות בן אדם יותר רגוע. פחות לחוץ ממה שיקרה ויותר מסופק ממה שקורה עכשיו.

למדתי להתמודד עם הרגשות והמחשבות שלי. מבן אדם נורא רגשני, למדתי לשמור אצלי את הרגשות שעושות לי טוב, ולהימנע מאלו שלא. למדתי שאסור להילחם בשום דבר בחיים אלא לקבל אותו באהבה. ברגע שמקבלים דברים באהבה הם יודעים מתי להישאר וגם מתי הזמן שלהם ללכת.
למדתי להיות מאושרת. זה עוד נמצא בתהליך אבל אני כבר מסוגלת לענות בכל הכנות ש"הכל מצוין" כששואלים אותי מה שלומי…

אני חושבת שהדבר הכי חזק אצלך זה האופן בו אתה מקשיב לי וקולט ממני דברים שאני בכלל לא שמה לב אליהם. האופן בו אתה יודע מתי להוקיר אותי ומתי לשאול אותי את השאלות הקשות יותר".

דורית, 28, שיפור קבלת החלטות, ניהול רגשי וזוגיות

 

"לאימון משמעות עצומה בחיי. האימון נתן לי הזדמנות נוספת לחזור לעצמי, להיות מי שאני.
עברתי תקופה לא קלה בחיי שהשפיעה עליי רבות והאימון היה בעצם הדרך שלי להחזיר את עצמי למסלול בו אני רוצה להיות.
האימון מחזיר לי את האמונה בעצמי, את המחשבות החיוביות, את הראייה שלי לגבי החיים, את החשיבה הברורה יותר לגבי השיקולים בנושא הלימודים והיחסים עם אימא.
קיבלתי את עצמי בחזרה.
קיבלתי אהבה חדשה.
קיבלתי יחסים טובים עם אימא.
קיבלתי תובנות לגבי לימודים.
קיבלתי תובנות לגבי החיים וחיזוק של הראייה הרוחנית שלי את החיים.
קיבלתי את ההזדמנות והמתנה לשוחח עם אדם מבריק בעל יכולת הקשבה וניתוח מדהימה.
זכיתי לכך שאדם זה גם יאיר את עיניי.
אני לומדת את מה שאני מאמינה בו ואוהבת, מקצוע שאני מתחברת אליו.
אני מאמינה יותר ביכולות שלי.
אני שלווה יותר ורגועה.
אני יודעת מה אני רוצה מעצמי ומבינה שאני לא חולמת, אני חייה את מה שאני רוצה להיות.
השתחררתי מחבר שהיה לי ששיקף תקופה בחיי שהייתה פחות טובה.
חיזקתי את הקשר שלי עם אבי ואשתו.
הבנתי דברים רבים שהיו עלומים בעיניי עם הרבה סימני שאלה.
הצלחתי למקד את עצמי לקראת המטרה שלי.
העשרתי את אוצר המילים והביטויים שלי ברובד חדש ומשמעותי כמו "ניקיון", "מוקיר", "מים שמהם שתיתי","נינוחה","חומלת", "הוויות", "איזו ליאת אני אפגוש כשאני אראה אותך בסיטואציה הזו?"… (אני יודעת שאתה מחייך עכשיו… זה מותר, זה חלק מהעניין)"

לירון, 27, שיפור יחסים עם המשפחה, בהירות לגבי לימודים והערכה עצמית

 

"you know when to ask the right questions, searching my subconscious mind and making correlations between my thoughts and my daily actions or responses. This helps me reach issues and areas in my self which I would not be able to get to on my own, without guidance.
Regarding my career, the change is apparent. I am to start a new job in a week and I am filled with exciting fresh optimistic feelings about this new venture. I see myself confident, professional and content with my daily work life, interested and eager to give and to receive from coworkers and from the field I am entering. I am ready for this positive
development in the next chapter of my vocation.
With my plans to study next year I clearly understand that I must continue my love for expressing art. It has also become clear to me that I must proceed with what the heart wants to do without necessarily looking at what I will do with it later, a final vocation does not have to appear exactly now, it will show when I am there, when I am, I will be. So next year I intend to study practical art first.
I have also begun to open the door for a relationship, a partner and love, because I guess I feel ready to. I believe as other aspects in my life are beginning to step into place, so then will love enter when ready.
The endless dedication to the specific issue at hand and to my understanding of it, even if it meant to exceed the hourly limit, felt authentic and real to me, you genuinely care and it is not only business for you.
The fact that you were there to cheer me on every week, has made all the difference. Thank you for your heart felt dedication always." 

שלי, 34, חששות לגבי זוגיות ואי בהירות בנוגע לקריירה

 

"מנצל את ההזדמנות להודות לעמית בן דוד, מאמן ומטפל בלתי רגיל אשר אימן, וליווה אותי במשך למעלה משנה וחצי, להצלחות מקצועיות וטיפל בי בשיטת EFT ו TAT בזמנים אישיים קשים.

הבחירה בעמית: אני חסיד גדול של אימון ומאמן בהכשרתי. באופיי אני ביקורתי ובררן לא קטן ובדרך לבחירת מאמן עברתי דרך כמה מועמדים. חיפשתי מאמן שבנוסף לכישורי אימון בלתי רגילים, יהיה רגיש ובקיא בצרכים המיוחדים שלי כמתרגל שצועד בדרך רוחנית. לעמית יש את כל אלה וגם לב גדול ונוכחות היוצרת מרחב אימון בלתי רגיל. בנוסף, עמית הוא גם תלמיד ומורה מתקדם בדרך הרוחנית.

פגישת אימון מכינה: אחד הכלים החזקים והיעילים שנהניתי מהם במהלך האימון היה "הקליר ווי" שהינו פגישת אימון מכינה לקראת אירוע/פגישה חשובים. נעזרתי בכלי זה במספר מקרים והשגתי תוצאות בלתי רגילות. בעזרת אימון בקליר ווי השתחררתי מפחד משתק שהיה לי ביחס לפעולות שיווק ומכירה. נזקקתי לכך לאחר שהתחייבתי לשווק ולמכור הרצאות בנושא שיווק ולאחר שבמשך שלושה שבועות לא יכולתי להרים את שפופרת הטלפון לביצוע שיחות מכירה כתוצאה מתחושת שיתוק ומעצורים. לאחר פגישת עבודה אחת בנושא, השתחררתי ויצאתי להצלחה גדולה שאפשרה לי לשווק ולמכור בהצלחה 6 הרצאות בקלות ובהנאה.

באופן דומה ובמקרים נוספים, לאחר עבודה של פגישה אחת עם עמית, ניהלתי בהצלחה מפגש טעון לפירוק שותפות עסקית, חיזקתי את הקשר הזוגי שלי בזמן משבר, ניהלתי בהצלחה פגישה עסקית חשובה ו"מפחידה" ועוד.

הקשבה: אני רגיש וביקורתי כלפי חוסר הקשבה והתנסיתי באימון אצל מספר מאמנים, חלקם בכירים. לעמית יכולת הקשבה בלתי רגילה ויכולת שיקוף, תוך תמצות, ראויה לציון שעולה על כל מה שהתנסיתי בעבר.

יצירת בהירות ומיקוד מתרחשים באופן טבעי במרחב של עמית. הייתי מגיע לפגישה מבולבל ומעורפל ומגיע לבהירות בקלות בתוך 20 הדקות הראשונות של המפגש.

טיפול: לאחר למעלה משנת אימון עברתי משבר אישי קשה שהיה מלווה ברגשות כבדים של מתח וחרדה. עמית טיפל בי בהצלחה רבה, למרות פקפוק וחוסר ביטחון שהיו לי כלפי השיטה
ואף צייד אותי בכלים לטיפול עצמי בשיטת EFT. לאחר מספר מפגשים חל שיפור ניכר במצבי ובהרגשתי. במהלך העבודה, נהניתי משילוב היכולות של "מאמן מטפל" אשר יצר עבורי ערך מוסף.

לסיכום: ממליץ בכל לבי.

באהבה והערכה רבה,
י. תל אביב

יורם, 49, איזון מתח וחרדות בתחום העסקי והאישי

 

"תהליך האימון הוא מסע מדהים, אותו זימנתי לעצמי, ודרכו למדתי כל כך הרבה דברים. תהליך ההבנה של מה שעברתי, יחד עם כנות ונכונות לשינוי, הציגו לי תמונה ברורה וטובה יותר של חיי, וכמו שהתחייבתי בתחילת התהליך – אני מוכן לשנות. אני מאמין שכל אדם צריך לזמן לו תהליך כזה, ולו רק על מנת להבין, בשאלות פשוטות וכנות, היכן הוא נמצא בחייו. אדם יכול לעבור חיים שלמים מבלי לזכור לחיות, אני החלטתי לחיות. לפחות לנסות. אני מאמין מאוד ביכולת שלך – עמית, לנווט, להקשיב, לייעץ, לתרגם לי מהמילון של החיים את מה שלא הבנתי, להעלות דברים חדשים ללא פיתרון. אני חושב שיש בך יכולות יוצאות מן הכלל, וכאחד שמחפש את התמימות עם נר ברחבי העולם, מצאתי בך שורשים שאבדו.

הייתי קצת סקפטי, הגעתי לפגישת ההיכרות ממקום פתוח, אך קצת over loaded. ומשם, כשהתחלתי להכיר אותך, הבנתי שגם הפעם, זימנתי לעצמי דבר מופלא.

האימון עזר לי, ואולי זאת היא רק התחלת תהליך עמוק יותר, אני מצפה להמשך, לחיים להצלחות ולכישלונות, ולהצלחות שוב. תודה רבה, מעומק הלב, על יכולת מופלאה, הקשבה וסבלנות אין קץ. המשך בדרכך!"

ספי, 40, איזון והתנהלות בצומת דרכים אישית ועסקית

 

"אותי דווקא הביא לאימון סקרנות. במסגרת לימודי הרוח שלי פגשתי מאמנים רבים ואף העברתי לחלק מהם הדרכות ורציתי לדעת ולחוות מהו אימון אונטולוגי. את אחת ההדרכות העברתי עם עמית, אשר התגלה לי, תוך כדי העבודה וההנחיה יחדיו כאדם מקסים, שופע חכמה ואהבה.

כשהסתיימה הנחיית הקבוצה ביקשתי ממנו לאמן אותי.

היה זה עבורי תהליך מרתק שנמשך כמה חודשים, אשר היה ממוקד בצורה מדויקת בנושאים אשר עלו תוך כדי האימון. הגעתי לאימון עם עמית לאחר שנים של טיפולים פסיכולוגיים, בעצם בכולל, הייתי 15 שנים בטיפולים לא רצופים. מה שעבד עם עמית בצורה עוצמתית, הייתה היכולת שלי להיפתח אליו בשלב מוקדם ביותר באימון. עמית היה כל כך ממוקד וחד ועם זאת בעל יכולת הכלה וחמלה כלפי. הדיוק והרכות בעבודה עם עמית הוליכו אותי למקומות שלא כל כך אהבתי להיפגש ולדון בהם, כמו למשל חוסר האותנטיות במעשי כלפי הזולת. עמית הוליך אותי באופן מיוחד, ברכות, ללא שיפוטיות ותוך הכוונה אינטליגנטית ורגישות, לסיבות מעשי. מה שאהבתי בעבודה עם עמית, זה שלא נשארנו ברמת הסיבות, כי גם ניתנה לי על ידו דרך פעולה למיגור דפוס התנהגותי שהביא לי בהמשך הרבה נחת.

עמית, כמו לקח אותי ביד והוביל אותי באומץ לב ואהבה להתבונן פנימה ולגלות את האהבה שבי. לימים יכולתי בעקבות האימון, להיפטר מדפוס התנהגות שחנק אותי שנים רבות."

אירית, 49, ניהול מתח נפשי בעבודה ונאמנות עצמית

 

"אימון בשבילי הוא שיפור עצמי; צעד בהגשמה עצמית; דרך פעולה לעתיד נכון יותר,
עתיד בו אני באמת אחראי לעצמי ויכול להשיג מה שאני רוצה.
כעת כשקורה לי משהו, או לפני שאני צריך להתמודד עם דבר שעתיד לבוא- אני שאול את עצמי מי "מי אני בוחר להיות", משתדל באמת להסתכל על דברים כפי שהם ומי אני מולם- ומדוע אני פועל כמו שאני פועל וכיצד אני אפעל מולם כאשר אני בוחר בהוויה (השונה והחדשה) שלי מולם.
מה שעזר לי היה המיקוד שלך בשאלות, אופן ההסבר – אם בניסוח שונה של השאלה, אם בשפיכת אור בתהליכים שכיחים והתנהגויות. יש לך באמת דרך להישאר ממוקד בהדרכה שלך לגרום לי לראות – מה אני יכול לשפר ואיך אני אראה את זה בעצמי ואגיע למסקנות המסוימות.
היו בעיות שאני לא יכולתי לשים עליהם את האצבע, לא ידעתי איך ובעזרתך התבהרו דברים אלו.
אני אישית מאוד מתחבר לדרך ולמסקנות אותם אתה מראה לי, ההרגשה שאתה מעביר היא ערך העזרה והתרומה – כמו ההוויות שאת בוחר להיות- חומל, סבלני, פתוח, מקשיב וכו'. אחרי כל אימון אני יוצא מפוקס ופשוט שמח". (מ. זכרון יעקב)

משה, 25, הפגת חרדות מבחנים ושיפור ציונים

 

אימון זה פנס שמאיר לך את הדרך. דרך שלא בהכרח ידעת על קיומה, אך היא שם.

לא, זה לא רק פנס, זה יותר כמו זרקור ענק, כמו שמש, שלא רק מאירה נקודתית על הדרך שלך, אלא גם על הנוף שמסביבה, שהוא חשוב באותה המידה.
וזה גם לא רק תאורה. זה נעלי ההליכה, זה התיק, המים, הנשנושים, ערכת עזרה ראשונה…

אבל זה לא מפה, או משקפת. אתה לא יודע מתי הגעת או אם בכלל הלכת בדרך הנכונה ואתה לא יכול להסתכל קדימה מעבר לתחום ראייתך. באימון, העיקר הוא הדרך עצמה, ההליכה עצמה.

אנשים רבים בוחרים רק לצפות על הדרך, ליסוע בה בגי'פ, לעשות מתיחות לקראת ההליכה או אפילו להתעלם ממנה לחלוטין. אימון מאפשר לך להתחיל וללכת כבר.

אני מרגישה שבמשך שנים רציתי לצאת למסע הזה, אבל לא ידעתי איך. האמת, אני לא יודעת אם עכשיו אני יודעת איך, אבל זה לא משנה, כי אני הולכת. בדיוק כמו שאני לא יודעת איך אני מרגישה, אבל אני מרגישה.

אני חושבת שמה שאימון צריך לעשות זה לספק לך כלים שישמשו אותך לאורך כל המסע. אני לא יודעת אם הכלים הללו התבססו אצלי כמו שצריך או לא. לא יודעת אם ברגע שלא תהיה לי את שיחת הטלפון השבועית, עדיין אצליח ללכת בבטחה. אני רק יודעת שהרבה יותר טוב לי בחיים ושאני מאושרת על הדרך שכבר עברתי. אני גם יודעת שיש לי את הכוחות והרצון להמשיך במסע.

אין לי צורך בהבטחות מראש, או שמישהו יתאר לי מה אראה בעוד שני קילומטר- כי הוא לא יודע, זו הדרך שלי, לא שלו. וגם אני לא יודעת, כי אף פעם לא הייתי שם. ומתישהו, אני אגיע, ואראה בעצמי. כרגע, הדבר היחיד שחשוב לי, הוא להתבונן בכל אבן, לשמוע את ציוץ הציפורים, להרגיש את העץ שמשמאלי ולהמשיך ללכת."

אילנה, 24, שיפור יחסים עם המשפחה והערכה עצמית

 

"עמית, כשבאתי אליך, לא היו לי מטרות מובהקות וברורות מלבד מטרה אחת. בנוסף אליה, ציפיתי לקבל ממך "פתרונות ותשובות אינסטנט" לדברים שהטרידו אותי. כלומר, פתרונות מידיים שיתבססו על הידע, הניסיון והכלים שלך. את הפתרונות האלה לא קיבלתי. אבל קיבלתי משהו גדול מהם – עזרת לי לא להתעצל, ולחשוב. להתבסס על החכמה שלי, להביט פנימה ולהוציא מעצמי, את הפתרונות לעצמי ובעצמי.

את המטרה שכן הגדרתי – לחזור ולהיות מחובר ונאמן לעצמי, עזרת לי להשיג מהר מאוד, והיא הושגה תוך כדי תהליך האימון שבו כמעט ולא התעסקנו באופן ישיר במטרה הזו. תהליך האימון העצים את האומץ שבי והזכיר לי שזה אחד הדברים שמקדמים אותי וכאשר אני בוחר לעצמי את הדרך ולוקח אחריות על מעשיי, אני מגיע לתוצאות חיוביות. מאז התהליך אני בוחר להתמודד עם כל "בעיה" שנקלעת לדרכי ותהליך קבלת ההחלטות שלי הפך לקל ומהיר יותר.

בנוסף רציתי להודות על העשרת אוצר המילים שלי בלעז בכל מיני מושגים 😉
ולסיכום; פשוט תודה רבה (א. חיפה)

אלון, 21, נאמנות עצמית וקבלת החלטות

 

"תהליך האימון שעברתי בחודשים האחרונים היה מאוד משמעותי לכיוון ולקידום שלי, בהתחלה לא ידעתי מה אני רוצה מהתהליך וככל ששוחחנו יותר כך התגשמה ההכרה והמחשבה לגבי דברים רבים.

בניית המפה, הכרת הDNA וההסתכלות על העבר יצרו בסיס רגשי ומעשי להתמודדות עם בעיות ביום יום ומחשבה על העתיד הקרוב והעתיד הרחוק .
ההקשבה של עמית, היכולת שלו לסדר את מליון המחשבות והרעיונות עזרו מאוד לאימון, נהניתי מאוד מהאדם שפגשתי, מהאנושיות, האכפתיות והרצון לעזור ולהיות".

(נ. חדרה)

עידן, 43, התנהלות בסביבת היי-טק ובחירות קריירה

 

הרשמו עכשיו לשיחת ייעוץ ללא תשלום!
עמית בן דוד

דילוג לתוכן